1. Giriş Seviye Teknik Destek
Giriş seviyesi teknik destek hizmetlerinde sunucunun bütün yönetimi ve takibi müşterilerimiz tarafından sağlanmaktadır.  Şirketimiz sunucu yönetim konusunda destek vermez. Giriş seviyesi teknik destek ‘de işletim sistemi bakım, güncelleme ve panel yazılım destekleri ücretli olarak sağlanmaktadır. Aylık 1 saat ücretsiz IP KVM kullanabilirler. Reboot talepleri ücretsizdir.

2. Orta Seviye Teknik Destek
Orta Seviye teknik destek hizmetinde aylık bir defa ücretsiz işletim sistemi ve panel kurulumu dahildir. Aylık 3 saat ücretsiz IP KVM kullanma imkanı mevcuttur. Müşterinin birden fazla sunucusu var ise istediği bir adet sunucusunun mail, dns ve web portları takip edilmektedir. Reboot talepleri ücretsizdir.

3. Üst Seviye Teknik Destek
Üst seviye teknik destek hizmetinde müşterinin özel yazılımlar hariç bütün gereksinimleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.  Bu seviyede müşteriye özel çözümler, özel hizmetler verilmektedir. Sunucu donanımsal arızalarda anında teknik destek çalışanlarımızdan yetkili birisi veri merkezinde sunucuda gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler.